IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
ОтветитьСоздать новую тему
> Допомога Стасу Котляру, перепост
Пан Коцький
сообщение 11.10.2012, 2:07
Сообщение #1


Озверин
*******

Группа: Перцы I КатеGOREи
Сообщений: 2424
Регистрация: 1.7.2004
Из: Leopoli
Пользователь №: 20



Шановні колеги!
Цей перепост гуляє по соцмережах вже дві доби, однак я насмілюся зробити дубль тут, оскільки чимало з членів нашого культового сообщєства володіє цінною інформацією, зв*язками або активами, недоступними малолєткам на рок-форумах. Водночас був би вдячний не виконувати роль поламаного телефону, тому прошу всю інформацію, питання тощо подавати автору першоджерела оголошення, чудовому музиканту, бас-гітаристу, вокалісту Стасу Котляру.

Першоджерело: http://vk.com/wall11538135_12838
Судячи з інфи його вк:
Моб. телефон:095-760-93-00
Дом. телефон:093-751-29-32
Skype:stanislavbass

"Друзі!

Мене звати Станіслав Котляр. Ви могли чути про мене завдяки моїй участі в метал-групі Без меЖ, а також в тв-шоу «Х-Фактор». Зараз у моєму житті настав важкий період. 23 квітня 2012 року в мене стався серцевий напад, через що я приймаю одинадцять таблеток на добу, щоби триматися на ногах. Цей напад не перший у моєму житті, бо в мене вроджена вада серця і в 1992 році у віці семи років мені зробили операцію на серці. З таким діагнозом, як у мене, рано чи пізно виникає необхідність трансплантації серця. Тепер цей час настав. Всі лікарі, з якими я консультувався з весни, говорять, що трансплантація неминуча. Зараз у мого серця ще є ресурс для підтримування життєдіяльності. Тому поки ще я можу ходити, співати, радіти життю, нехай і завдяки лікам, які постійно вживаю. Але чим швидше зробити операцію з пересаджування серця, тим більший шанс на її успішність.

На жаль, в Україні немає юридичної основи для донорства. Це значить, що в нашій країні я можу просто не дочекатися донорського серця. Тому трансплантацію треба робити за кордоном. Точна сума операції наразі невідома, але не менше 300000 грн. Я звертаюся до Вас, хто прочитав це повідомлення, по допомогу.

Найліпший спосіб, в який може допомогти кожен з Вас – це зробити репост цього повідомлення у себе на стіні або розіслати його своїм друзям в приват. А ті, у кого є можливість допомогти мені фінансово, можуть переслати будь-яку суму грошей на рахунок цієї банківської карти: 5211 5373 1906 8420. Це можна зробити без комісії в будь-якому відділенні ПриватБанку через термінал оплати.

Завчасно дякую всім, хто відгукнувся!"


--------------------
Черная Мотра по имени Батра
 
+Цитировать сообщение

ОтветитьСоздать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 18.3.2024, 22:10