Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: NAPALM DEATH © 2006
ОТРЫВ ПЕРЦА > Перцовые форумы > КолBASSня > РЕЦЕНЗИИ
роман74
NAPALM DEATH © 2006
-Smear Campaign-


Нажмите для просмотра прикрепленного файла

Нажмите для просмотра прикрепленного файла

Track-list:
1. Weltschmerz (Intro) 1:28
2. Sink Fast Let Go 3:23
3. Fatalist 2:51
4. Puritanical Punishment Beating 3:26
5. Well All Is Said And Done 3:01
6. Freedom Is The Wage Of Sin 3:09
7. In Deference 3:14
8. Short Lived 3:06
9. Identity Crisis 2:44
10. Shattered Existence 3:11
11. Eyes Right Out 3:12
12. Call That An Option (digipak bonus track) 3:01
13. Warped Beyond Logic 2:00
14. Rabid Wolves For Christ 1:24
15. Deaf & Dumbstruck 2:46
16. Persona Non Grata 2:47
17. Smear Campaign 3:20
18. Atheist Runt (digipak bonus track) 6:39
19. Weltschmerz (extended apocalyptic version - Japanese bonus track) 4:38

Загальна тривалість звучання: 59:25.

Line Up:
Mark "Barney" Greenway (vocal)
Shane Embury (bass)
Mitch Harris (guitar)
Danny Herrera (drums)
Anneke van Giersbergen (The Gathering) - треки 1, 7 - guest vocal.


Лейбл: Century Media Records

Запис та мікс у Foel Studios, Llanfair Caernon, Wales 13/5-19/7/06. Продюсер Russ Russell. Звукоінженер Chris Fielding.
Дата релізу: 18/9/2006. Формат: CD, digipak, LP.
Кліп на пісню Well All Is Said And Done.

Автори: Лірика: 2-4, 6-9, 11-18 Greenway; 5, 10 - Embury. Музика: 1-2, 4, 6-7, 9, 11, 15 - Harris; 3, 5, 8, 10, 12-14, 16-18 - Embury.

Стиль: грайндкор

Посилання:
Сайт групи
Французський фансайт
англійський фансайт

З переходом NAPALM DEATH на лейбл Century Media Records альбоми групи завдяки професійному менеджменту стали продаватися значно краще, а відмінна дистрібюция продукції лейблу дозволила мені вперше придбати довгоочікувані ліцензійні СД у звичайному магазині в Сімферополі, не вдаючись до замовлень з Києва, Москви. Раніше з українською ліцензією придбав лише "Punishment In Capitals". Проте є і моменти, що насторожують поціновувачів чистого грайнду. Але багаторічні фани Напалму вже звикли до творчих експериментів, які і зробили їх однією з груп, що визначають обличчя і напрями розвитку сучасної екстремальної сцени.
Мені здається, що перманентний успіх робіт NAPALM DEATH, їх популярність, полягає в химерній стильовій суміші елементів різних жанрів - трешу, хардкору, об'єднаних на грайндовій основі і поданням матеріалу.

У рецензіях на останні альбоми групи чомусь постійно з'являлося твердження, що мовляв ось в новому альбомі більше грайнду, ніж в попередньому.
На моє тверде переконання найбільш грайндовим з останніх альбомів став "Order Of The Leech" (2002). У написанному двома роками пізніше "The Code Is Red.."
з'явився трохи інакше зроблений матеріал, з меншою часткою кору і перевагою прітрешованного звуку. Так це і недивно. Якщо на альбомі 2002 року Мітч написав 4 треки, то на альбомі 2005 року вже 8. А про любов Мітча до трешу добре відомо. Питома вага і вплив Мітча на створення нового матеріалу дуже зросло з відходом з групи Джесса Пінтадо і з урахуванням постійної зайнятості Ембурі в проекті Venomous Concept. Чи добре це? Думаю так. Поєднання 2-х підходів в написанні матеріалу і дають ту гримучу суміш, яка називається сьогоднішнім напалмом. На противагу Мітчу Шейн з 2002 року занурився в пучину хардкора. В результаті такого творчого симбіозу ми і на новому альбомі "Smear Campaign" бачимо детово-трешевий кач, фірмові атмосферно-нойзовиє, індустріальні ріффи Мітча в среднетемпових фрагментах, і швидкі харкоровиє гітарні запіли на фоні швидкісних бластбітов, що додало своєрідність музиці напалмов ще на "Diatribes".

Отже "Smear Campaign". Альбом по кількості треків (19 з урахуванням бонусів), записаних в одну сесію став найбільш повно вісною студійною роботою групи з часів "F.E.T.O.". А за загальною тривалістю звучання поступається лише матеріалу, записаному в сесію "Diatribes" (18 треків - релізи Greed Killing, Diatribes, Cursed To Tour). Грайнду тут більше, ніж було на "The Code Is Red.." не стало, подання матеріалу м'якіше, але в той же час саме "Smear Campaign" по звучанню дуже близький до шедевральному "Order Of The Leech". Ну а м'якість звучання, що досягнута приглушенням звуком ударних і полегшенням (відносним) звуку гітар, відтінена традиційною агресивністю гітарних рифів, підкріплених віртуозними бластбітами від Денні Херрера і самобутнім вокалом Барні. Та і м'якість звучання ця відносна, лише в контексті всієї творчості напалмів, що довели, що сходити з грайндових рейок команда не буде.

Перейдемо безпосередньо до трек-листу:
1. Weltschmerz (Intro) - коротеньке індустріально-симфонічне інтро з гостьовою вокалісткою. Останній раз ми бачили інтро на Утопії в 1992, тому на пересічність фішки скаржитися не будемо. Та і саме інтро слухається ненав'язливо і лише підсилює ефект того, що є в продовженні.

2. Sink Fast Let Go - вибух лютого грайнду з крастовим вокалом Мітча, що переходить у средньотемповий кач із гроулінгом Барні. Бойовик від Мітча Харріса з впізнанними нойзовимі ріффамі ближче до кінця треку.

3. Fatalist - хардкорова річ від Шейна Ембурі, з бластбітовими включеннями і соковитими дэт-металевими рифами наприкінці.

4. Puritanical Punishment Beating - спочатку швидкісний бойовичок в стильовій суміші панку і грайнду. Дуже завзято і грайндово. З традиційною детовою вставкою у середині + нойзові рифи Мітча. На 4-й хвилині трек досягає апогею потужності та важкості, уповільнюючись до швидкості Obituary.

5. Well All Is Said And Done - один з хітів альбому. Пісня для фанів напалму 90-х років. Детово, похмуро, неквапливо, важко. Соковитий гроулінг Барні дуже в тему. Кліп знято якраз на цю композицію. А ось чий це вибір для кліпу - команди або лейблу? Думаю останніх.

6. Freedom Is The Wage Of Sin - хіт №1 на альбомі. Чистий грайнд, зіграний на максимальній швидкості з лютим бомбардуванням ударних і божевільними криками Мітча. Педаль газу втоплена в підлогу до упору. Вперед, розриваючи, знищуючи. Наприкінці треку постає такий собі бульдозер, що згрібає уламки зруйнованого ураганом. Ось такий Мітч композитор мені до душі. Так тримати!

7. In Deference - вірніше буде представити композицію як деткорову. Не поспіхом і поважно. Відзначу жіночий вокал у середині треку. Знаючи хто це співає, не дивує відчуття готічності.

8. Short Lived - хардкоровий трек з переважно середньо темповими фрагментами з характерним нойзовим моментом від Мітча посеред трешевих рифів наприкінці пісні.

9. Identity Crisis - трек особисто мені нагадав композицію Greed Killing з більш хардкоровим поданням. Середній темп, чіткий важкий ритм - Мітч у всій красі. Для "танців" на концертах.

10. Shattered Existence - з тієї ж області, що і попередній трек. Рифи родом з трешу. Для сьогоднішнього Шейна дещо несподівано. Танцюємо разом наживо - концепція альбому "Diatribes" у дії.

11. Eyes Right Out - а ось тут потанцювати не вдасться. Знову Мітч з своїми індустріально-нойзовими вставками примушує вдуматися в музику. Дуже цікавий трек з епохи 90-х.

12. Call That An Option - швидкісний початок, качова середина, індустріальне завершення - цікавий симбіоз. Проте подібне вже було не раз. У результаті місце бонус-трека на діджіпаку.

13. Warped Beyond Logic - похмурий і важкий трек в деткоровому ключі на грайндовій основі. Такий собі "Mentally Murdered"-2000 - вдала реінкарнація.

14. Rabid Wolves For Christ - хіт №2. Класична грайндкорова річ, що нагадує, що краще всього напалмівцям вдаються саме грайндові композиції. Коротко, швидко і агресивно. Люті крики Мітча + його ж гітарні запіли. А за композицію спасибі Шейну!!! Стара гвардія.

15. Deaf & Dumbstruck - динамічна річ з гармонійним поєднанням забійного грайнду і важкого деткору.

16. Persona Non Grata - Шейн знову нагадує нам про часи "Mentally Murdered" і "Diatribes" одночасно. Що краще? А може сперечатися не варто. Краще слухати новий матеріал і радіти. Спасибі хлопці.

17. Smear Campaign - композиція, що виконує роль outro на регулярній редакції альбому. По суті рифи ті ж, що і в попередній пісні. Тільки різко сповільнені. Для outro непогано. Не більш того.

18. Atheist Runt - найдовший трек в музичній історії групи. Рішення про включення його в діджіпак як бонусу вірне, бо достатньо цікава композиція в індустріально-симфонічному стилі на звичайній редакції альбому виглядала б чужорідною і зайвою з урахуванням вже наявних коротших і динамічніших треків 1 і 17.

19. Weltschmerz (extended apocalyptic version) - японський бонус-трек. Завдяки організованому ринку металевої і хардкорової музики, а також японському законодавству ми маємо нагоду слухати пару-трійку речей, що не потрапляють в звичайні релізи, але такі дорогі фанатам. На цей раз бонус всього лише розширена версія вступного інтро, яка дозволяє розслабитися після прослуховування швидкісного молотілова і набратися сил для нових атак на власні вуха.

Резюме - стилістично суміш детового Mentally Murdered і індустріального Diatribes на харкоровій основі Order Of The Leech. 4.0 за п'ятибальною шкалою.

Мої фаворити на альбомі.
1. Freedom Is The Wage Of Sin
2. Rabid Wolves For Christ
3. Sink Fast Let Go
4. Deaf & Dumbstruck
5. Well All Is Said And Done.
GasTod
щиро дякую за рецензію.... Але мені здалося, що вони трохи поквапилися з виходом цього повноформатника. наче б то хотіли потрапити на хвилю до Червоного Коду... але повторію, що НД з моменту виходу Leaders Not Followers переживає ренесанс, що не може викликати радість... повністю згоден з рецендентом. тверда четвірка.. для людей такого віку як Шейн и Ко - це зовсім up.gif
роман74
вважаю, що ренесанс НД переживають ще з часів 2000 або 2002 року, це точно.
а ось що Смеар зроблено покліше з Кодом, то це спірне твердження. Код був дещо з трешовим корінням, а у 2006 році знову бачимо експлуатацію корової подачі, із Диатрайбсовим замісом. Тобто прийомчики звичайно схожі, але акценти дуже різні. А чого поквапилися - Код записано восени 2004, а Смеар весною 2006 - півтора роки. Саме час дати знати про себе. А так думаю, що надмірна активність Шейна у Веномоус Концепт дещо заважає НД видати грайнд зразка 2002 року. alive.gif

Ну що шановний Беня - можна розміщення власної рецензіі рідною мовою назвати копипластом з Дізи. Може і так. Але це різні форуми різних країн. Думай по українські. З повагою.
GasTod
а що мається на увазі під фразою " надмірна активність Шейна у Веномоус Концепт"? ну вийшов Retroactive Abortion... а що ще.... я вважав, що проект заорожено, особливо враховуюяи возєднання Brutal Truth dont_2.gif
роман74
Цитата(GasTod @ Jul 13 2007, 19:47) *
а що мається на увазі під фразою " надмірна активність Шейна у Веномоус Концепт"? ну вийшов Retroactive Abortion... а що ще.... я вважав, що проект заорожено, особливо враховуюяи возєднання Brutal Truth dont_2.gif


здається на сайті НД пройшло повідомлення що вже записано (весною 2007-го) матеріал для 3-го альбому Вономоус. І зараз опрацьовується питання про його реалізацію. А другим альбомом вважається мабуть сплит СД з непам"ятаю ким. А може і цей другий альбом також лежить та чекає видавця.
GasTod
невже ipecac records відмовили Баззу і Ко у видавництві..?? Перший альбом - дуже і дуже рулить... (до речі, подякувати за це я б хотів Бжіловоду "володарю-юзання-google" Михаличу beer.gif )


spy.gif що там Бєня малює? dont_2.gif
Беня
up.gif клёво Роман druzja.gif копипаст с Дизы в переводе pray.gif

по сабжу же могу сказать что НД к сожалению перестал интересовать после альбом Inside The Torn Apart.Тем не менее попытка прослушать данный опус была предпринята,но окончилась неудачей fingal.gif не вдаваясь в подробности могу сказать одним словом - скучно dn.gif тем не менее моему другу-евроготу понравилось crazy.gif стало быть не всё потеряно bye.gif
роман74
Цитата(Беня @ Jul 13 2007, 19:54) *
up.gif клёво Роман druzja.gif копипаст с Дизы в переводе pray.gif


цитата мого поста трохи вище
Цитата
Ну що шановний Беня - можна розміщення власної рецензіі рідною мовою назвати копипластом з Дізи. Може і так. Але це різні форуми різних країн. Думай по українські. З повагою.


є мрія подати рецензії на всі видатні грайндові альбоми українською. Розберемось з часом.
MambaLeyla
Рецензія звичайно цікава, але основана согубо на субєктивній точці зору, тому рецензія на 4, а альбом на 5. Між іншим багато знавців саме цей альбом порівнюють з The Number Of The Beast, а аж ніяк не Dance Of Death.
shapirus
Цитата(MambaLeyla @ 10.1.2009, 4:02) *
Рецензія звичайно цікава, але основана согубо на субєктивній точці зору, тому рецензія на 4, а альбом на 5. Між іншим багато знавців саме цей альбом порівнюють з The Number Of The Beast, а аж ніяк не Dance Of Death.

мамба мамба хуямба! up.gif
Морж
lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
shapirus
Цитата(shapirus @ 10.1.2009, 5:30) *
мамба мамба хуямба! up.gif

sm12.gif sm12.gif sm12.gif sm12.gif sm12.gif sm12.gif sm12.gif sm12.gif sm12.gif
upset.gif
я когда это писал? upset.gif
Чудо
после посиделок с Ульвер в подоле idea.gif
shapirus
Цитата(Чудо @ 18.1.2009, 15:22) *
после посиделок с Ульвер в подоле idea.gif

ох kizyaki.gif
horizon
Цитата(MambaLeyla @ 10.1.2009, 4:02) *
Рецензія звичайно цікава, але основана согубо на субєктивній точці зору, тому рецензія на 4, а альбом на 5. Між іншим багато знавців саме цей альбом порівнюють з The Number Of The Beast, а аж ніяк не Dance Of Death.

а ебать тарахтеть... upset.gif
James
Цитата(роман74 @ 13.7.2007, 17:14) *
Думай по українські.

lol.gif

Цитата(Беня @ 13.7.2007, 17:24) *
тем не менее моему другу-евроготу понравилось crazy.gif

icon_smile_blush.gif Ага. И по сей день нравиццо =)
James
.
Gonzini
Еврогог !! Я нашол твою паклонницу в дарнице в салоне мебели %) с тату на крестце!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.